Tuhé mýdlo KOZÍ MLÉKO od Calthy pro jemnou a dětskou pokožku

Hledáte mýdlo pro jemnou dětskou pokožku? Jednou hurá, našli jste ho! A hledáte mýdlo i pro dospěláckou pokožku, která je suchá, citlivá a problematická? Dvakrát hurá, opět jste ho našli! Mýdlo z kozího mléka pokožku prokrví, vyživí i ochrání, vhodné je pro děti i dospělé. Takové mýdlo 2v1 se doma určitě neztratí. :)

Máme! (2 ks)
130 Kč / ks 130 Kč / 100 g
Kategorie: Mýdla
Pochází z: ČR
Váží: 100 g
DMT: 30. 8. 2024
MG 4212 b
Český produkt

Prokrvuje a hydratuje

Díky obsahu kozího mléka je mýdlo vhodné i pro jemnou dětskou pokožku. Vhodné je ale i pro pokožku dospěláckou, konkrétně suchou, citlivou či problematickou.

Jak je tvořeno?

Ručně, tradiční metodou za studena a z přírodních zdrojů. Neobsahuje žádné konzervanty ani jiné škodlivé látky. Mýdlo obsahuje pouze rostlinné oleje z kvalitních zdrojů, které mají příznivé účinky na pokožku. 

Proč kozí mléko?

KOZÍ MLÉKO obsahuje komplexní soubor látek, které kůži prokrvují a hydratují. Mléko je zároveň schopné díky VITAMÍNŮM (A, B, E), MINERÁLŮM (vápník, hořčík, draslík a fosfor), AHA kyselinám a koenzymu Q10 pokožku vyživovat a chránit před působením volných radikálů. Kozí mléko je zvláště ceněno v oblasti léčby kožních nemocí, jako je lupénka, atopický ekzém a další alergické formy pokožky. Mýdlo z kozího mléka je vhodné i pro jemnou dětskou pokožku. Mýdlo v kombinaci rostlinných olejů s kozím mlékem ji jemně vyživuje a zároveň ji díky absenci jakýchkoliv přísad nedráždí.

Co dalšího mýdlo obsahuje?

KOKOSOVÝ OLEJ, který organismus chrání před nepříznivými vlivy počasí a udržuje pokožku pevnou a hladkou a OLIVOVÝ OLEJ, který tomu dodává vláčnost a hebkost.

Víte, že?

Mýdla od Calthy k nám chodí bez obalu. :) Zero waste je pro ně důležité téma, proto v tomto směru taky neustále dělají nové a nové vychytávky - třeba vratné obaly pro koncové zákazníky, nebo tuhá mýdla bez obalu.

Náš tip!

Po použití odložte mýdlo na suché místo, nejlépe na nějakou vhodnou mýdlenku, aby vydrželo co nejdéle. 

Jaké má konkrétní složení?

Caprae Lac, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Aqua

Díky obsahu kozího mléka není tento produkt veganský. Netestováno na zvířatech.

P.S.

Váha mýdla není vždy stejná, může se lišit o +-5g, tak se za to na nás ani na Calthu, prosím, nezlobte. :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kosmetiku z Calthy u nás najdete od úplného začátku. Tato skvělá rodinná firma z Olomouce, vyrábí naprosto dokonalou, nádhernou a funkční ekologickou kosmetiku. Jak říká u nás Michal: "Caltha je takový bavorák mezi eko kosmetikou." :)

 

A co zero waste?

Je to pro ně velké téma. Kromě toho, že díky nim si můžete u nás "stočit" i zubní pastu, tak zavádějí velkou část svého sortimentu ve vratných obalech - co, u kosmetiky opravdu není tak snadné, jak se může zdát. :) Až tedy vypotřebujete jejich vymazlenosti, nezapomeňte obal přinést zpátky k nám!

 

Chcete něco speciálního?

Ne všechno můžeme mít ve stálém sortimentu, ale není problém vám cokoliv objednat extra - mrkněte na jejich web www.caltha.cz. Calthu objednáváme jednou měsíčně, kolem 15. v měsíci - tak stačí napsat a my vše zařídíme. 


Oficiální údajeJezerní 292, Hlušovice, 783 14, IČO 07376413.

Zpět do obchodu