Černá sůl Kala Namak

Máme! (0,626 kg)
60 Kč / kg
Kategorie: Cukr, sůl, panela
DMT: 7.1.2030
Šarže: L2000012
Země původu: Pákistán

Kala Namak je sůl ze sopečných pohoří, která vyniká vysokým obsahem minerálů a živin. V ajurvédske medicíně je vnímána jako nejcennější sůl mimo jiné i proto, že nezvyšuje obsah draslíku v krvi.

Chutná a voní trochu jako vajíčka, čím zaručeně obohatí chutě vaší kuchyně. :)

 

Jaké má složení?

Himalájská sůl černá Kala Namak 100%.

 

Jak je balena?

Rádi Vám nasypeme do vlastních nádob, kolik je libo. :) K nám chodí sůl ve velkém pytli, pro který se snažíme najít další využití (zrovna u tohoto to jde celkem snadno). Skvělé je, že zboží nám vozí dodavatel vlastním závozem, čili nemáme žádné přepravní obaly. :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Brněnská firma, která se snaží přinášet na český trh zdravé dobroty v bezobalové podobě. Skvěle doplňuje nabídku jiných firem o takové věci jako semínka na klíčení, nebo veganské sušené kokosové mléko. A my si snad nejvíc ceníme, že dodává klasický lihový ocet! Ono ho totiž není vůbec lehké sehnat - pokud nechceme několik tisíc litrů najednou. Takže velké díky za to! 


A co zero waste?

Super! Většinu věcí nám dodávají ve vratných nádobách (včetně toho octa!), a to platí i pro malé zálohované sklo. Pár věcí od nich máme ve velkém papírovém pytli, který dál zpracujeme v re-Dílně. A navíc, vše nám vozí vlastním závozem, takže není potřeba další přepravné obaly. A to my máme moc rádi. :)


Oficiální údaje: Wolfberry, s.r.o., Kníničská 178, 664 81 Ostrovačice, IČ: 03158373.

Zpět do obchodu