Hliníková dóza pro opakované použití

Praktická hliníková dóza je ideální pomocník na uchování tuhého odličovacího balzámu od Calthy, který si do ní můžete opakovaně doplňovat. Hodí se však i na jiné kosmetické drobnůstky, které potřebují svůj opakovaně použitelný domov (obal). :)

Máme! (10 ks)
60 Kč / ks 60 Kč / 1 ks
Kategorie: Péče o tělo
Vleze se do ní: 30 ml
Je z: hliníku

Jak to funguje?

Kosmetiku je potřeba v něčem skladovat a většinou je v nějakém obalu již od výrobce. My jsme však Bezobáláč a máme rádi nakupovat bez obalu! Jak tedy takovou kosmetiku bez obalu nakupovat? Koupit obal jeden a ten točit! Hliníková dóza je ideální pro většinu tuhé kosmetiky, skvěle do ní zapadá i náš tuhý odličovací balzám od Calthy. 

Kolik se do ní vejde?

Do dózy se vejde až 30 g vaší oblíbené tuhé kosmetiky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kosmetiku z Calthy u nás najdete od úplného začátku. Tato skvělá rodinná firma z Olomouce, vyrábí naprosto dokonalou, nádhernou a funkční ekologickou kosmetiku. Jak říká u nás Michal: "Caltha je takový bavorák mezi eko kosmetikou." :)

 

A co zero waste?

Je to pro ně velké téma. Kromě toho, že díky nim si můžete u nás "stočit" i zubní pastu, tak zavádějí velkou část svého sortimentu ve vratných obalech - co, u kosmetiky opravdu není tak snadné, jak se může zdát. :) Až tedy vypotřebujete jejich vymazlenosti, nezapomeňte obal přinést zpátky k nám!

 

Chcete něco speciálního?

Ne všechno můžeme mít ve stálém sortimentu, ale není problém vám cokoliv objednat extra - mrkněte na jejich web www.caltha.cz. Calthu objednáváme jednou měsíčně, kolem 15. v měsíci - tak stačí napsat a my vše zařídíme. 


Oficiální údajeJezerní 292, Hlušovice, 783 14, IČO 07376413.

Zpět do obchodu