Kniha Sláma v botách

Inspirace a návod na cestu z města zpátky k lidem a k jídlu.

Dostupnost Máme! (2 ks)
320 Kč / ks
Kniha Sláma v botách
slama v botach 4668 size frontend product detail v 1
100% dobrá karma

Kdo ji napsal a čem kniha je?:)

Veronika Kyčera Kučerová je bývalá novinářka z Prahy, která se přestěhovala zpět do svých rodných Loun a tam začala hospodařit.

V novém životě se jí podařilo skloubit několi věcí: potřebu zajistit své rodině zdravé jídlo, vášeň zahradničit, potřebu široké rodiny, sousedské komunity a schopnost o tom všem srozumitelně, poutavě a s humorem psát.

Vznikl tak blog Sláma v botách, který nejenže místy pohne k slzám (až už ze smíchu nebo z dojetí), ale hlavně je zásobárnou inspirace na to, jak si vytvořit nový život bez závislosti na systému velkých firem a státu. Tato kniha je výběrem toho nejlepšího z prvních let blogu. 

Po této knize vznikla další s názvem Nejdůležitější v životě je láska. A hlína za nehty!, kde se dočtete o hledání nového domova a o zkouškách, kterou prošly autorčiny vztahy. Obě knihy si můžete pořídit společně v cenově zvýhodněných balíčcích "Sláma v botách" nebo Zahrada
Knihu doplňuje velmi dobře kuchařská kniha Hostina o tom, jak se dostat ke skutečnému jídlu a jak hostit větší skupiny lidí. Na téma vztahů doporučujeme Sedm principů spokojeného manželství. V tématu jídla potom Bio je naše cesta. A pokud neznáte, určitě se podívejte na Pravý domácí časopis, kam Veronika přispívala. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Boženy Jandlové 2132/3 140 00 Praha 4 - Komořany

 

Peoplecomm a nebo možná Tomáše Hajzlera, který je náš kamarád, asi znáte díky knihám, které mění svět. Svoboda v práci a podnikání, svoboda ve vzdělávání, výchova a spokojený život. Všechna tato témata Tomáš a jeho rodina skutečně žije. :) Navíc, jejich knihy jsou vytvářeny ekologicky a šetrně. Nevyužívají klasickou knižní distribuční síť, knihy prodávají sami a na základě vlastních vztahů s prodejnami, kavárnami a jinými smysluplnými projekty. 

U nás na prodejně najdete jenom knihu Domácnost bez odpadu. Jestli vás zaujme něco jiného, napište nám. A nebo objednejte přímo z jejich webu www.peoplecomm.cz. :)