Kniha Třináct tisíc dní

Reportáž z hledání vlastní cesty.

Máme! (2 ks)
389 Kč / ks
Kategorie: KNIHY a ČASOPISY
Kniha Třináct tisíc dní
100% dobrá karma

O čem je?:)

Třináct tisíc dní je kniha krátkých, čtivých příběhů z několika desítek kultur světa z období od roku 1977 do 2015. 

Kniha začíná tím, jak autor ve svých šesti letech nešťastnou náhodou zapálil svou základku a následně vážně onemocněl, což byly - pro jeho následující život - dvě určující události.

V osmnácti se pak nevědomky přesunul za humna Černobylu, pouhé tři roky po výbuchu místní atomové elektrárny. Rok na to prožil v tehdy dystopické Moskvě a následně v New Yorku uprostřed tehdejší HIV epidemie. Pak následoval rok v zemi větrných mlýnů, opakované cesty do západní Afriky, do arabského světa, půl roku na cestě mezi Kalifornií a Ohňovou zemí a mnohé další cesty, cestičky a expedice do různorodých cizích kultur.

Každá z těch cest byla studnicí poznání toho, jak funguje moderní konzumní společnost a jaké formy může mít, napříč planetou, "dobrý život".
Kniha vznikala na třech kontinentech s přestávkou deseti let. Výsledkem je 146 příběhů členěných do deseti tématických kapitol, které se snaží na cestovatelských příbězích odpovědět na otázku: "Co je to dobrý život?" 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Boženy Jandlové 2132/3 140 00 Praha 4 - Komořany

 

Peoplecomm a nebo možná Tomáše Hajzlera, který je náš kamarád, asi znáte díky knihám, které mění svět. Svoboda v práci a podnikání, svoboda ve vzdělávání, výchova a spokojený život. Všechna tato témata Tomáš a jeho rodina skutečně žije. :) Navíc, jejich knihy jsou vytvářeny ekologicky a šetrně. Nevyužívají klasickou knižní distribuční síť, knihy prodávají sami a na základě vlastních vztahů s prodejnami, kavárnami a jinými smysluplnými projekty. 

U nás na prodejně najdete jenom knihu Domácnost bez odpadu. Jestli vás zaujme něco jiného, napište nám. A nebo objednejte přímo z jejich webu www.peoplecomm.cz. :)

Zpět do obchodu