Zimní čajování s Tomem 28. 1. 23

Máš rád/a čaj a chtěl by ses o světě čajů dozvědět víc? V sobotu 28. 1. 23 v 10:30 hod. budeme čajíkovat s Tomem Kulišťákem, který se čajům věnuje už nějakou tu dobu a moc rád se o své zkušenosti podělí a dá ochutnat výborné čaje. Přihlašování na mail: prodejna@bezobalac.cz

Máme! (15 ks)
Značka: Bezobaláč
100 Kč / ks
Kategorie: Workshopy
caj ilustracni
100% dobrá karma

Přijďte se ponořit do krásného světa čaje – jeho vůní, barev a chutí! Během setkání ochutnáme tři vynikající čaje, jednoho kvalitního zástupce od každého ze tří základních druhů – čaje zeleného, černého a oolong.

Při společném popíjení se slovem a obrazem dozvíte o původu, pěstování a procesech zpracování čaje. Řekneme si několik tipů pro správnou přípravu čaje, abyste jej mohli vychutnat v jeho plné síle. Poradíme vám, kde u nás sehnat dobrý čaj.

Pro přípravu čaje použijeme tradiční čínský způsob přípravy zvaný Gong Fu Cha, při kterém se větší množství čaje na krátkou dobu zalije malým množstvím vody. Tímto způsobem lze připravit několik po sobě jdoucích nálevů a vychutnávat čaj v jeho postupných proměnách.

Ochutnávkou vás provede Tomáš Kulišťák, který se čaji věnuje mnoho let. Během této doby ochutnal desítky či stovky výborných čajů.

Každý čaj má svůj malý příběh spojený s jeho historií, oblastí, ze které pochází, pěstitelem a tradičním způsobem zpracování. O tyto příběhy a další poznatky a zkušenosti ze světa čaje se s vámi Tomáš během setkání podělí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ano, to jsme my! :) Některé produkty pro vás sami vyrábíme a chceme, aby jich bylo pořád víc.

Většinou jde o upcyklované produkty z re-Dílny, ale také meleme čerstvou mouku a chystáme se na domácí nanuky, nebo třeba čerstvá oříšková másla. Mňam! 


Oficiální údaje: Bezobaláč, z.ú., Bratří Sousedíků 1067, 76001 Zlín, IČ 01818376. www.bezobalac.cz

Zpět do obchodu