Ponio - tuhý bezsodný deodorant Pink (pazúch)

Přírodní a účinný bezsodný deodorant s jemnou vů

Máme! (5 ks)
Značka: Ponio s.r.o.
245 Kč / ks
Kategorie: Péče o tělo
Země původu: Slovenská republika - Zvolen
Hmotnost: 60 g
Ponio - tuhý bezsodný deodorant Pink (pazúch)
Vegan

Použití: Jestli je pro vás pazúch příliš tuhý nebo máte pocit, že se špatně rozetírá, naneste na jeho povrch před použitím 1-2 kapky vody, které výrazně ulehčí jeho roztírání

Objem: 44 ml / Váha: 60 g

 

Přírodní deodorant s esenciálními oleji ylangu, citrusů, hřebíčku a máty, vhodný pro podpoření ženského aspektu. Vůně je ve výsledku sladší, romantická, květinová.

Deodorant neobsahuje sodu, ale namísto ní je založený na deodorizačním účinku sloučenin hořčíku, křemeliny, přírodních silic a olejů. Je proto možné, že konkrétně pro Váš typ potu bude účinnější nebo naopak méně účinný než deodorant se sodovým základem, zároveň je dobrou alternativou oproti sodovému deodorantu, pokud na ni reaguje Vaše pokožka podrážděním.

Deodorant nezabraňuje přirozenému pocení, ale jeho antibakteriální účinek zabraňuje rozkladání potu a teda i nepříjemnému zápachu. Mechanizmus je vytláčecí (ne vytáčecí). Pazúch jemně vícekrát promněte v podpaží, aby se začal roztápět a jen potřebné množství, aby jste ho na sobě neměli příliš mnoho a nehrozilo otření o oblečení (obzvlášť těsně po nanesení). Proces vytlačení je vratný, takže pokud ho vysunete príliš, nazpět se dá vrátit poklepaním o tvrdou podložku (např. stůl), není vhodné používat tlak shora.

  • obal - 100% z papíru / recyklovatelný, kompostovatelný

Složení: INGREDIENTS(Zloženie): Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Magnesium Hydroxide (hydroxid horečnatý), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk)E, Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo)E, Diatomaceous Earth (kremelina)E, Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk)E, Magnesium Carbonate (uhličitan horečnatý), Citrus Grandis Peel Oil, Mentha Spicata Leaf Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Limonene*, Linalool*, Eugenol*, Citral*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Geraniol*, Iso-Eugenol*

E Ecocert ; * obsiahnuté prirodzene v siliciach

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Neresnická cesta 1, 960 01 Zvolen, Slovensko

Zpět do obchodu