Přírodní mýdlo 60 g Mýdlovar

Úžasně voňavé přírodní mýdlo vyrobeno s láskou k přírodě a pro maximální spokojenost nejnáročnějších zákazníků s citlivou pokožkou. Stavte si vybrat z více druhů nebo napište a dáme vám vědět jaké druhy jsou skladem.

Máme! (3 ks)
Značka: Mýdlovar
149 Kč / ks 2 483,33 Kč / 1 kg
Kategorie: Péče o tělo
Přírodní mýdlo 60 g Mýdlovar
Český produkt Je to naháč 100% dobrá karma

Mýdla jsou vyrobeny v malé ruční rodinné výrobě mýdel

  • ručně a s láskou vyráběná mýdla z bio surovin s nejvyšším ohledem na přírodu

  • prvotřídní kosmetická mýdla pro každou pleť a vynikající strouhané prací mýdlo

  • všechna naše mýdla splňují nejpřísnější non-toxic kritéria a jsou pouze rostlinného původu

  • mýdla obsahují pouze rostlinná barviva a jako vůni přírodní esenciální oleje, nepoužíváme palmový olej

Co je výjimečného na mýdlech od Mýdlovaru?

Řekne se mýdlo, jaképak copak, ale je toho hodně, co může mýdlo udělat pro nebo proti naší pokožce. A to i když mluvíme jen o mýdle tuhém, protože to tekuté, nabité konzervačními a jinými alergizujícími složkami, to už je daleko za horizontem šetrné kosmetiky vůči nám a přírodě.

Co je tedy na mýdlech od Mýdlovaru nejlepší? Jednoznačně je to kvalita složení z vybraných zdrojů, promyšlená pro různé typy pokožky i kožní neduhy. Mýdlo pro miminka, na obličej, na vlasy, pro muže, pro pleť zralou, ekzematickou i suchou, ale také na praní, mytí nádobí a další úklid.

Mýdla voní jen esenciálními oleji a jsou barvena výhradně rostlinami. Nechte se okouzlit kakaovým a bambuckým máslem, konopným a vavřínovým olejem, extraktem z měsíčku lékařského... Poznejte rostlinné barvy indigo, alkanna, extrakt z papriky nebo mrkve a přivoňte k čistým esenciálním olejům z levandule, skořice, citronové trávy či magnolie...

V mydlárně se zajímají i o přírodu. Chtějí jí mýdly pomáhat - osvobozovat od tekutých prostředků, využívat co nejvíce lokálních surovin, mýdla i přepravní obaly balit ekologicky - do recyklovaných obalů. Tuhé mýdlo se může stát přítelem celé vaší domácnosti, a tak vše, co vypustíte ven, bude netoxické pro vodní organismy. Mýdlo na vlasy, na tělo, na praní i na nádobí...Mýdlo pro srdce s radostí pomáhat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu