Raw AIP tyčinka Květomluva

BIO Raw tyčinky. Jedná se z velké části o ruční poctivou práci. Byly vymýšleny pro dietu AIP (tedy pro lidi, kteří trpí chronickými zánětlivými onemocněními a je jim doporučeno výrazně upravit jídelníček). Svým originálním složením, vysokou kvalitou a výbornou chutí, jsou vhodné pro všechny z nás, kteří si chtějí dopřát opravdu zdravou, sladkou svačinu, zahnat hlad, bez výčitek si osladit život, nebo nabídnout v rychlosti svým blízkým nebo hostům na stůl to nejlepší. 

Na výběr jsou zatím dvě varianty. Základem všech našich tyčinek je datlová pasta s kokosem 70%, doplněné o další suroviny (30%) 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
45 Kč / ks
Kategorie: Sladké dobroty
Vyrobeno: Česká republika - Vlachovice
DMT: 31. 11. 2023
Položka byla vyprodána…
9E74BBDA 24DF 4C35 A330 76F63B9D5631
BIO Český produkt Je to naháč Vegan Bezlepek

VARIANTA ČERNÝ RYBÍZ, MALINA

Složení: Kromě datlí a kokosu obsahuje protizánětlivé antioxidační sušené ovoce - maliny a černý rybíz.  Ovoce, pro použití v AIP dietě přímo skvělé. Kyselkavá chuť, chutnající dětem i dospělým. Vše v certifikované BIO kvalitě. Přírodní delikatesa z Květomluvy.

Váha tyčinky 55 g. 

aip/paleo/vegan/bez lepku/ bez laktózy/ bez cukru/ bez vejce/ bez ořechů

 

VARIANTA ŠÍPEK, RAKYTNÍK, ECHINACEA, MĚSÍČEK 

Složení: Je složena z šípků, jablka, rakytníku, kořene echinacea, květu Měsíčku lékařského a citronové kůry. Tyčinka má protizánětlivé účinky, zlepšuje imunitu a obsahuje hodně přírodního vitamínu C. Naprostá většina surovin pochází přímo od nás z ČR. Vše samozřejmě v certifikované BIO kvalitě. Přírodní delikatesa z Květomluvy.

Váha tyčinky 55 g. 

aip/paleo/vegan/bez lepku/ bez laktózy/ bez cukru/ bez vejce/ bez ořechů

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu