Skleněný obal roll-on pro opakované použití

Roll-on je ideálním parťákem pro tekutý přírodní deodorant od Calthy, využít jej však můžete i jako obal pro jakoukoliv jinou kosmetiku, u které to uznáte za vhodné. Prostě používáte, vypotřebujete, načepujete a znovu používáte. Bez zbytečných obalů navíc. :)

Dostupnost Máme! (3 ks)
50 Kč / ks 50 Kč / 1 ks
Skleněný obal roll-on pro opakované použití
MG 4452
Novinka

Jak to funguje?

Kosmetiku je potřeba v něčem skladovat a většinou je v nějakém obalu již od výrobce. My jsme však Bezobáláč a máme rádi nakupovat bez obalu! Jak tedy takovou kosmetiku bez obalu nakupovat? Koupit obal jeden a ten točit! Roll-on je ideální pro deodoranty a pro ten náš od Calthy je jako stvořený. Jednoduše řečeno, nerozlučná dvojka. Jakmile deodorant vypotřebujete, načepujete znovu do toho samého obalu a opětovně používáte. Šetříte tak nejen planetu, ale i svou peněženku. :)

 

Kolik kosmetiky roll-on pohltí?

Vejde se do něj až 50 ml tekuté kosmetiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Vleze se do něj: 50 ml
Je z: skla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kosmetiku z Calthy u nás najdete od úplného začátku. Tato skvělá rodinná firma z Olomouce, vyrábí naprosto dokonalou, nádhernou a funkční ekologickou kosmetiku. Jak říká u nás Michal: "Caltha je takový bavorák mezi eko kosmetikou." :)

 

A co zero waste?

Je to pro ně velké téma. Kromě toho, že díky nim si můžete u nás "stočit" i zubní pastu, tak zavádějí velkou část svého sortimentu ve vratných obalech - co, u kosmetiky opravdu není tak snadné, jak se může zdát. :) Až tedy vypotřebujete jejich vymazlenosti, nezapomeňte obal přinést zpátky k nám!

 

Chcete něco speciálního?

Ne všechno můžeme mít ve stálém sortimentu, ale není problém vám cokoliv objednat extra - mrkněte na jejich web www.caltha.cz. Calthu objednáváme jednou měsíčně, kolem 15. v měsíci - tak stačí napsat a my vše zařídíme. 


Oficiální údajeJezerní 292, Hlušovice, 783 14, IČO 07376413.