Sedmá generace časopis

Příroda-Politika-Ekonomika-Energie-Společnost-Klima-Média-Kultura-(Eko)styl-Hnutí-Z půdy-Znečištění-Výchova-Zvířata.

Náš oblíbený časopis o světě kolem nás. Opravdu doporučujeme! :)

Máme! (>20 ks)
Značka: Hnutí Duha
90 Kč / ks
Kategorie: KNIHY a ČASOPISY
Sedmá generace  časopis
Český produkt

Spoločensko-ekologický časopis. Vydává Hnutí DUHA již od roku 1991.

U nás najdete vždy aktuální číslo, ale i nějaké starší - věk jim neubírá na aktuálnosti a zajímavosti. :)

 

Časopis o sobě píše:

Snahou časopisu je aktuální a přitom nadčasové postihnutí širších společenských souvislostí soudobých environmentálních výzev. Tématicky se soustředí zejména na znečištění a ochranu životního prostředí, obnovitelnou energetiku, biozemědělství, fair trade, šetrné lesnictví, alternativní ekonomiku, rozvojovou politiku, lidskoprávní tematiku, menšinovou kulturu či nová média.

Osu každého čísla tvoří hlavní téma, v němž podrobně přibližujeme nadčasovější jevy a trendy, kupříkladu znečištění, divočina, greenwashing, ekopsychologii, pomalý život, zelené bydlení, ekologické pohřbívání nebo freeganství. Mimoto 7.G pravidelně přináší profilový rozhovor s renomovanou osobností, překlady, reportáže, eko-spotřebitelské tipy nebo knižní a filmové recenze.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Údolní 33, 602 00 Brno.

 

Hnutí duha je nezisková, enviromentální organizace, která se víc než 20 let snaží řešit otázky a problémy životního prostředí. Co konkrétně? Tak třeba se snaží prosadit legislativní úpravy pro záchranu lesů, čisté ovzduší, využívání obnovitelných zdrojů a místního jídla, nebo snižování opadu

V roce 2017, kdy jsme ve Zlíně hostili Beu Johnson, nám přišli popovídat o tom, jak to vlastně s odpadem v Česku vypadá a co všechno je pod pokličkou. Vydávají skvělý dvouměsíčník Sedmá generace. V něm přináší opravdu zajímavá ekologická témata a konkrétní situace, které většinou známe jenom okrajově a přitom je hodně důležité o nich mluvit. Jsou členem největší světové ekologické organizace Friends of the Earth a my máme jejich práci moc rádi. :)

 

 

Zpět do obchodu