Tabletová zubní pasta Dent-tabs

Položka byla vyprodána…
Vykoupeno, doskladníme
Značka: DENT-TABS
3 300 Kč / kg 1,10 Kč / 1 ks
Kategorie: Zuby
Země původu: Německo
Položka byla vyprodána…

Co to je?

Ekologická zubní pasta v tabletách - a tedy jednoduše bez vody. Dáte do úst, rozkoušete, uděláte z toho pastovou konzistenci a normálně umyjete kartáčkem! Funguje to náramně! Podobně jako tuhý šampon na vlasy. :)

 

Jaké má složení?

Microcrystalline Cellulose, Sodium Bicarbonate, Silica, Sodium Lauroyl Glutamate, Magnesium Stearate, Aroma*, Menthol, Xanthan Gum, Stevioside, Citric Acid, Eugenol; *přírodní mátová příchuť. Neobsahuje fluorid sodný, a tedy ve vhodná i pro děti.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dostat parádní zubní pastu v tabletové podobě na český trh. Tak právě to je cílem této brněnské firmy a my jsme za to moc vděčni! :)


A co zero waste?

Dent-tabsy jsou baleny v obrovském balení po 10tisíc kusech. Co je opravdu hodně. A tak jsme moc rádi, že si tuto jednu dávku dělíme společně s jinými bezobalovými prodejnami. Jeden velký pytel - mnoho spokojených úsměvů. :)

V tomto případě je ale zero-wasteový již samotný produkt. Ekologický, přírodní, bez mikroplastů (ano, i to je problém mnoha běžných zubních past) a navíc, bez vody, díky čemu jsou extrémně lehce skladovatelné a nemají speciální nároky na nádobu. Jsme proto moc rádi, že je můžeme koupit už i v našich končinách. 

Oficiální údaje: DTshops s.r.o. Olomoucká 797/80 Brno - Černovice 618 00, IČ: 29264740.

Zpět do obchodu