Tabletová zubní pasta - Denttabs

Tabletová zubní pasta bez fluoridu - Denttabs

Dentální tablety od značky Denttabs se používají jako efektivní náhrada zubní pasty. Kousejte tabletu až dokud nebudete cítit žádné tuhé částečky, přejeďtte si s navlhčeným kartáčkem po zubech a vypláchněte. Tablety bez fluoridu jsou vhodné pro starší děti (mentol mírně štípe v ústech) a pro lidi, které mají tendenci při umývaní zubů polykat. Tabletová zubní pasta je bez zbytečných chemických látek a v recyklovatelném papírovém obalu.

 

Máme! (1 ks)
Značka: Prijemneveci.sk
159 Kč / ks
Kategorie: Zuby

Co to je?

Ekologická zubní pasta v tabletách - a tedy jednoduše bez vody. Dáte do úst, rozkoušete, uděláte z toho pastovou konzistenci a normálně umyjete kartáčkem! Funguje to náramně! Podobně jako tuhý šampon na vlasy. :)

Jaké má složení?

Microcrystalline Cellulose , Sodium Bicarbonate , Silica , Sodium Lauroyl Glutamate , Magnesium Stearate , Aroma* , Menthol , Xanthan Gum , Stevioside , Citric Acid , Sodium Fluoride , Eugenol

* z přírodních esenciálních olejů

 

Běžné zubní pasty jsou složené až z 50% z vody. Na vyrobení zubní pasty a hlavně na její zakonzervování je při výrobě potřebné použít množství chemických látek. Tuba od zubní pasty se nedá recyklovat a tak vytváří zbytečný odpad.

Dentální tablety bez fluoridu neobsahují žádné konzervanty, germicidy, pojiva, hliník ani mikroplasty. Tyto zubní tablety jsou i bez glutamátu či glutenu. 

Tuhé tablety na čištění zubů jsou vhodné i na cestování či do letadla. 

Jsou certifikované jako hygienická pomůcka.

Počet v balení: 125ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

mkn s.r.o, Nová Bošáca 703, 913 08 Nová Bošáca

Zpět do obchodu