Třtinová melasa BIO

Třtinová melasa je vedlejším produktem výroby cukru, který byl dlouho chápán jako odpad. Ve skutečnosti tato tmavá šťáva obsahuje mnohem víc minerálů a vitamínů než jakýkoliv cukr. Má konzistenci hustého sirupu a nám trochu chuťově připomíná lékořici. :)

 

Položka byla vyprodána…
Vykoupeno, doskladníme
110 Kč / ks 305,56 Kč / 1 kg
Kategorie: Cukr, sůl, panela
DMT: 31. 3. 2023
Záloha za láhev: 5 Kč
Hmotnost: 450 g
Šarže: L2100306
Položka byla vyprodána…
MG 4358
BIO Otoč obal

Náš tip: Melasa obsahuje třeba hodně železa, takže jedna čajová lžička v rostlinném mléku může být nejenom chutná, ale i sílu-dodávajíci. :)

 

Jaké má složení?

100% tŕtinová melasa v BIO kvalitě.

 

Jak je balena?

Ve vratné skleničce! K nám zboží vozí dodavatel vlastním závozem, čili nemáme ani žádné přepravní obaly. :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Brněnská firma, která se snaží přinášet na český trh zdravé dobroty v bezobalové podobě. Skvěle doplňuje nabídku jiných firem o takové věci jako semínka na klíčení, nebo veganské sušené kokosové mléko. A my si snad nejvíc ceníme, že dodává klasický lihový ocet! Ono ho totiž není vůbec lehké sehnat - pokud nechceme několik tisíc litrů najednou. Takže velké díky za to! 


A co zero waste?

Super! Většinu věcí nám dodávají ve vratných nádobách (včetně toho octa!), a to platí i pro malé zálohované sklo. Pár věcí od nich máme ve velkém papírovém pytli, který dál zpracujeme v re-Dílně. A navíc, vše nám vozí vlastním závozem, takže není potřeba další přepravné obaly. A to my máme moc rádi. :)


Oficiální údaje: Wolfberry, s.r.o., Kníničská 178, 664 81 Ostrovačice, IČ: 03158373.

Zpět do obchodu