Tuhý deodorant 60 g NATAVA různé druhy

Chcete se cítit sebejistě a svěže celý dlouhý den? Výjimečné tuhé deodoranty NATAVA chrání Vaše tělo před nepříjemnými pachy, zároveň však nezabraňují přirozenému pocení. Díky tomu nedochází k ucpávání pórů a zbytečnému dráždění pokožky. Na výběr je z několika přirozených přírodních vůní, které jsou výsledkem kombinace cenných složek a esenciálních olejů. Ekologicky balené v papírové tubě jsou deodoranty praktickým doplňkem i při cestování. 

Máme! (4 ks)
225 Kč / ks 375 Kč / 100 g
Kategorie: Péče o tělo
Země původu:: Česká republika
Tuhý deodorant 60 g NATAVA různé druhy
Český produkt

Proč právě tento deodorant?

•    HAND-MADE výroba
•    Maximální účinnost
•    Dlouhodobá výdrž
•    Šetří přírodní prostředí
•    Velmi dobrá vstřebatelnost
•    Originální receptura

Přírodní tuhý deodorant je vytvořen na bázi kandelinového a včelího vosku a bambuckého másla. Je vytvořen bez obsahu sody bicarbony, která může být pro citlivější jedince problematická. Deodorant efektivně chrání před nepříjemnými pachy a přitom je citlivý k pokožce a nezabraňuje přirozenému pocení. O vaši kůži pečují mimo zmíněné i kokosový olej či olej z lístků šalvěje. 

Dopřejte si energizující a osvěžující péči přírody a těšte se pocitem, že šetříte používáním výrobků řady NATAVA přírodní prostředí. Po spotřebování tuhého deodorantu totiž zůstane jen plně rozložitelná papírová tuba.

Jak se používá?

Vysunutí deodorantu se provádí zatlačením na dno tuby směrem vzhůru. Hmotu naneste na suchou a čistou pokožku podpaží. Díky šetrnému složení je vhodný na každodenní použití. Po aplikaci zastuňte pomocí víčka zpět do tuby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu