Aroma lampa

 

Krásná, s láskou vyrobená keramická aromalampa. Vhodná na vonné éterické olejíčky. 

Položka byla vyprodána…
Vykoupeno, doskladníme
Značka: Bhaktik s.r.o
530 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do domácnosti
Vyrobeno: Česká republika - Zlín
Položka byla vyprodána…
Aroma lampa
Český produkt Je to naháč

Nabízíme vám krásnou, originální aromalampu, jako stvořenou pro vykouzlení příjemné atmosféry domova. Nezapomeňte k ní přikoupit některou z vonných esencí a čajové svíčky ze sójového vosku. 

 

Kdo ji vyrábí?

Firma Bhaktik je malá rodinná firma ze Zlínska, která kromě keramiky, mýdlenek a vykuřovadel vyrábí také relaxační polštářky. 

 

Jak se používá?

Misku aromalampy naplňte vodou a nakapejte několik kapek esenciálního oleje. Dolů patří svíčka, která vodu v misce prohřeje a olej se začne odpařovat. Vůně můžete použít podle nálady - levanduli na uklidnění po náročném dni, citronelu na povzbuzení, nebo eukalyptus k očistě vzduchu při nachlazení. Nikdy aromalampu nenechávejte hořet bez dozoru a umístěte ji mimo dosah malých dětí a zvířat. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Opravdu milá dvojice, která se vrátila po mnoha letech z Kanady, aby tvořila krásné produkty s příjemnou energií pro pomalejší životní styl :)

 

A co zero waste?

Ve zkratce - 100% zero a 0% waste. Vše si dělají sami, vozí k nám bez obalu a také sami, takže tyto produkty jsou nejen vymazlené, ale také ekologicky lehounké. Máme z nich velkou radost! 


Oficiální údaje: Na honech II 4907, Zlín 76005, IČO:09024875. www.bhaktik.cz

Zpět do obchodu