Čokoláda hořká BIO

Čokoláda značky VIVANI, kterou vyrábí německá rodinná firma Ludwiga Weinricha již déle než jedno století. Hořká čokoláda na vaření má obsah kakaa 70 %. Na rozdíl od běžných výrobků neobsahuje žádné náhražky, ztužené tuky či aromata, ale pouze pravé kakao a přírodní třtinový cukr. Je tak dobrá, že si ji někteří zákazníci kupují na mlsání!

Máme! (3,296 kg)
Značka: bio nebio s.r.o
620 Kč / kg
Kategorie: Sladké dobroty
Země původu: Německo
DMT: 30. 11. 2025
Šarže: 2036000
Čokoláda hořká BIO
BIO

Jaké má složení?

Kakaová hmota, přírodní třtinový cukr, kakaové máslo. Všechny suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Obsah kakaové sušiny nejméně 70 %.

 

Jak je balena?

Čokoládu nakupujeme ve velkých 2,5kg baleních, které u nás naporcujeme na malé kousky a ty už si odnesete, v čem chcete. :) Původní obaly posíláme na další využití - je to opravdu kvalitní obal, který se hodí na uchováváni potravin, bylinek, kávy nebo čaje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bio nebio je s námi od úplného začátku. Jejich produkty mají opravdu špičkovou kvalitu a všichni je máme moc rádi (třeba veganské medvídky, hmm?). A tak trochu osobně za nás - s bio nebio je opravdu radost spolupracovat. Je to je jeden z dodavatelů, který nás velmi podržel v době covidové a díky kterému tady můžeme být ješte i dnes. Velké díky za to! :)

A co zero waste?


Bio nebio je jedna z prvních českých firem, které se pustily do distribuce velkých balení pro bezobalové obchody. Pořád rozšiřují svojí nabídku a od loňského roku dokonce nabízejí vybrané dobroty i ve vratných nádobách. Kromě toho (co je nemalá věc), dbají na ekologický původ a také způsob distribuce - třeba třtinový cukr, který nám dodávají, má neutrální uhlíkovou stopu. 

K nám vozí dobroty vlastním závozem, díky čemu nevznikají extra přepravné obaly.  

 

Chtěli byste od bio nebio něco speciálního?

Tak nám napište! Ne všechno totiž můžeme mít v stálém sortimentu. Moc rádi vám to ale objednáme extra - většinou tak děláme každé úterý. :)


Oficlální údaje: bio nebio s.r.o., Průmyslová zóna 103, 267 51 Bavoryně. www.bionebio.cz

Zpět do obchodu