Ovesné vločky BEZLEPKOVÉ jemné BIO

Tyto ovesné vločky byly vyrobeny napařením a válcováním bezlepkového bio ovsa a jsou vhodné i pro bezlepkáře bez reakce na avenin (bílkovinu ovsa). 

Máme! (13,714 kg)
Značka: bio nebio s.r.o
115 Kč / kg
Kategorie: Vločky
DMT: 20. 4. 2024
Země původu: Německo
Šarže: 2077540
753 photo 03 04 2017 14 40 33
BIO Bezlepek

Máte rádi kaše, jenomže byste rádi bez lepku? A víte, že oves je přirozeně bezlepkový, a že lepek se v malém množství na něj nalepí při pěstování vedle lepkových obilovin, nebo při jeho zpracování spolu s lepkáčmi? Když je pěstován a pak zpracován samostatně, tak je bezlepkový. A tedy si můžete vychutnat i bezlepkové ovesné vločky :-). V bio kvalitě.

Složení: 100 % ovesné vločky s klíčky

Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu nejvýše 75 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bio nebio je s námi od úplného začátku. Jejich produkty mají opravdu špičkovou kvalitu a všichni je máme moc rádi (třeba veganské medvídky, hmm?). A tak trochu osobně za nás - s bio nebio je opravdu radost spolupracovat. Je to je jeden z dodavatelů, který nás velmi podržel v době covidové a díky kterému tady můžeme být ješte i dnes. Velké díky za to! :)

A co zero waste?


Bio nebio je jedna z prvních českých firem, které se pustily do distribuce velkých balení pro bezobalové obchody. Pořád rozšiřují svojí nabídku a od loňského roku dokonce nabízejí vybrané dobroty i ve vratných nádobách. Kromě toho (co je nemalá věc), dbají na ekologický původ a také způsob distribuce - třeba třtinový cukr, který nám dodávají, má neutrální uhlíkovou stopu. 

K nám vozí dobroty vlastním závozem, díky čemu nevznikají extra přepravné obaly.  

 

Chtěli byste od bio nebio něco speciálního?

Tak nám napište! Ne všechno totiž můžeme mít v stálém sortimentu. Moc rádi vám to ale objednáme extra - většinou tak děláme každé úterý. :)


Oficlální údaje: bio nebio s.r.o., Průmyslová zóna 103, 267 51 Bavoryně. www.bionebio.cz

Zpět do obchodu