Tuhý deodorant Kvítok - mix druhů

Kvítok přírodní deodoranty se liší od klasických antiperspirantů tím, že nebrání tělu ve vylučování škodlivých látek z těla. Pachu se účinně zbavuje tak, že zabraňuje množení bakterií, které rozkládají složky potu. Tím dokáže eliminovat zápach bez omezení funkčnosti pokožky.

Vůně jsou velmi jemné a jsou vhodné především pro ženy. I když vůně je důležitá, je tento deodorant zaměřený především na funkčnost a tu plní dokonale. Kromě toho, že pomocí přírodních látek zabraňuje již zmíněnému pocení, také nevysušuje pokožku a nezanechává skvrny na oblečení. Toho je docíleno díky směsi esenciálních olejů, které působí antibakteriálně a antisepticky. Pokud by tyto slova byla někomu cizí, tak jednoduše zabraňují množení bakterií. Oleje se navzájem doplňují a deodorant ti vydrží celý den.

Kosmetická značka Kvitok pochází z východu Slovenska. Vyrábí čistě přírodní kosmetické produkty bez obsahu ropných derivátů, umělých konzervantů, barviv a syntetických parfémů. Výrobky se vyznačují také tím, že nikdy nejsou testovány na zvířatech, neobsahují žádné živočišné produkty a všechny jsou ručně vyráběné.

Máme! (9 ks)
Značka: Kvitok (Navia)
200 Kč / ks 476,19 Kč / 100 ml
Kategorie: Péče o tělo

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu